ТОВ "ВІНДОР" © 2005- 2019

Провулок Грибоєдова, 10, Вінниця, Україна

(0432) 66 50 50 
(099) 300 70 00

  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг

У Всесвітній день боротьби з раком молочної залози у Вінниці пройде благодійна акція

ТОВ "ВІНДОР", отримало можливість прийняти участь у благодіному заході, та фінансово допомогти у його проведенні.
Можливість безкоштовно обстежитися у приватних клініках отримають представниці незахищених верств населення

«Окрилені рожевою стрічкою» – під такою назвою 15 жовтня, у Всесвітній день боротьби з раком молочної залози, у Вінниці пройде благодійна акція, організаторками якої виступили вінничанки Катерина Андрушкова та Катерина Поджаренко.

– Ідея провести цей захід виникла внаслідок того, що сьогодні дуже швидко поширюється рак молочної залози.

Щорічно в Україні реєструється понад 16,5 тисяч випадків раку молочної залози, і майже половина з них закінчується смертельно. А головна причина такої смертності – пізнє виявлення та невчасне звернення до лікаря, – розповідає Катерина Андрушкова.

За її словами, проблема полягає ще й у тому, що жінки нехтують як профілактичними оглядами у лікаря, так і самообстеженням. Особливо це стосується мешканок сільської місцевості.

– Ми спілкувалися з багатьма такими жінками, і на запитання, коли вони в останнє були у мамолога, проходили УЗД молочної залози, часто чули відповідь «ніколи», – каже пані Катерина. – Звичайно, це пов`язано з соціально-економічними чинниками, і саме тому ми вирішили спрямувати нашу акцію на профілактику захворювання. 

До акції приєдналися сім приватних клінік Вінниці, які зголосилися провести безкоштовне УЗД молочної залози та, у разі потреби, спрямувати на подальшу консультацію, малозабезпечених та багатодітних жінок віком від 30 років, що мешкають у Вінницькому районі. Вони отримають сертифікати на обстеження, які їм передадуть через голів сільрад, голів ОТГ та соціальних працівників. Загалом таким чином планується розповсюдити від 80 до ста сертифікатів, при чому процес розповсюдження та використання буде суворо контролюватися, розповідає Катерина Поджаренко.