ТОВ "ВІНДОР" © 2005- 2019

Провулок Грибоєдова, 10, Вінниця, Україна

(0432) 66 50 50 
(099) 300 70 00

  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг

Одним з провідних напрямків діяльності компанії "ВІНДОР", є комплексне будівництво автодоріг з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям.
До переліка надання послуг, можна віднести такі, як: 

 

- Розробка та будівництво автомобільних доріг, а саме перших, других та третіх категорій. У процесі роботи, ми використовуємо лише новітні методи будівництва, та сучасне і технологічне обладнання.
 

- Для власників приватного нерухомого майна, актуальною послугою є асфальтування доріг в приватному секторі, житлових комплексах, котеджних містечках.
 

- Доопрацювання та розширення створених і діючих доріг. Будуємо додаткові розв’язки.
 

- Відновлення та ремонт, реконструкція дорожнього покриття.

Які методи ремонту доріг, є найбільш популярними в Україні?
 

- Ямковий ремонт - поточний ремонт, який є найпопулярнішим видом. Завдяки тому, що він не вимагає великих витрат і може виконуватися без значних проблем з пропускною здатністю дороги, та може проводитися в будь-який час року.

Даний вид ремонтних робіт, виконується спеціальним чином, завдяки якому видаляють пошкоджену ділянку, після чого і відновлюють структуру дорожнього покриття. Асфальтна суміш замішується безпосередньо на місці саме перед закладенням ями.

 

- Середній – це такий тип ремонту та реконструкції дороги, який спрямований на підняття рівня експлуатаційних властивостей та поліпшення рівня якості дорожнього покриття, та частіш за все проводиться не більше одного разу на два три роки;
 

- Капітальний ремонт. При проведенні капітального ремонту знімаються всі шари дороги і відновлюються наново. Також можливе додавання придорожніх споруд, реконструкція прилеглих до дороги ділянок.